Preskoči na vsebino Zemljevid strani

Sporočilo za javnost

02. junij 2016

Rezultati 22. izbora za prodajo stanovanj – Zeleni gaj na Brdu

Danes, 2.6.2016, je na Skladu potekal 22. izbor v okviru Razpisa za prodajo 342 stanovanj na v soseski Zeleni gaj na Brdu. Na izboru smo obravnavali 2 prijavi, na podlagi katerih je bilo prodano eno stanovanje v sklopu F4.

Z 22. izborom kupcev se je zaključila prodaja 342 stanovanj na lokaciji Zeleni gaj na Brdu. Od objave razpisa je bilo kupcem skupno prodanih 341 stanovanj, eno neprodano stanovanje iz enote F4 pa ni več v ponudbi in do nadaljnjega ostaja v lasti Sklada.

Predvidoma v mesecu juniju 2016 bo na spletni strani Stanovanjskega sklada RS objavljen nov razpis za prodajo 85 stanovanj enote F5.2, na lokaciji Zeleni gaj na Brdu. Pred začetkom zbiranja prijav bomo omogočili oglede vzorčnih stanovanj vsem zainteresiranim strankam, na ogled bo potrebna predhodna prijava preko aplikacije na naši spletni strani.

Vsem kupcem stanovanj v soseski Zeleni gaj na Brdu se zahvaljujemo za sodelovanje in želimo prijetno bivanje v novem domu.

Stanovanjski sklad RS

Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy paid course free download
download samsung firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy course

Preberite tudi

08. maj 2025

Spremembe in dopolnitve Programa sofinanciranja zagotavljanja javnih najemnih stanovanjskih in bivalnih enot v letih 2024 in 2025

Stanovanjski sklad Republike Slovenije, javni sklad (SSRS) obvešča vse zainteresirane ...
08. maj 2025

Spremembe in dopolnitve Programa sofinanciranja zagotavljanja oskrbovanih stanovanj za starejše v letih 2024 in 2025

Stanovanjski sklad Republike Slovenije, javni sklad (SSRS) obvešča vse zainteresirane ...
08. april 2025

Stanovanjski sklad RS na BIM dogodku

V Ljubljani je 3. 4. 2025 potekal Dalux-ov dan uporabnikov (»Dalux User Day«). Sklad se ...
01. april 2025

Megra 2025

V Gornji Radgoni je potekal 34. mednarodni sejem graditeljstva Megra, katerega se je ...