Preskoči na vsebino Zemljevid strani

Sporočilo za javnost

17. marec 2016

Rezultati 3. izbora za prodajo stanovanj v Borovnici in Novem mestu in napoved ogledov

V okviru Javnega razpisa za prodajo in kreditiranje nakupa stanovanj v Borovnici in Novem mestu , smo izvedli 3. izbor kupcev, na katerem smo obravnavali 8 prijav. Prodanih je bilo 6 stanovanj v Borovnici in 2 stanovanji v Novem mestu.

Pred oddajo prijav za 4. izbor bodo omogočeni ogledi prostih stanovanj v sredo 23.3.2016 v Novem mestu in v četrtek 24.3.2016 v Borovnici. Zainteresirane kupce prosimo, da se za ogled pravočasno, (do vključno ponedeljka 21.3.2016) predhodno najavijo po elektronski pošti na naslov ssrsinfo@localhost/SSRS. Navedejo naj oznake stanovanj, ki si jih želijo ogledati in okvirno uro ogleda. Za nemoteno izvedbo in zagotovitev možnosti ogleda čim večjemu številu potencialnih kupcev, si bo posamezen kupec lahko ogledal največ 3 različna stanovanja.
Prijave za nakup prostih stanovanj bo možno oddati med 25.3.2016 in 2.4.2016, 4. izbor kupcev pa bo potekal 7.4.2016. Najpomembnejša prednost je datum oddaje prijave in hkrati datum plačila zneska za resnost prijave.

Stanovanjski sklad RS

Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free
download samsung firmware
Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

Preberite tudi

24. junij 2026

Obvestilo 24.6.2026

Spoštovani, obveščamo vas, da Stanovanjski sklad RS, javni sklad v petek 26.6.2026 ...
17. junij 2026

Obvestilo 17. junij 2026

Zainteresirano javnost obveščamo, da bomo v petek, 19. junija 2026 objavili Javni ...
08. junij 2026

Stanovanjski sklad RS na konferenci Housing Europe

Na letni konferenci organizacije Housing Europe, ki jo je organizirala italijanska zveza ...
29. maj 2026

Gradnje Stanovanjskega sklada RS

Z veseljem obveščamo, da je dne 27.5.2026 izdano gradbeno dovoljenje za novogradnjo ...